Tag "Zajmina Vasjari"

Tragjedia në Tiranë, “vendi i krimit”, biznes i babait të Zajmina Vasjarit

“Ante Grand” lokali i natës ku ndodhi tragjedia e rëndë mëngjesin e djeshëm në Tiranë, ku gjetën vdekjen 4 persona është në pronësi të Xhelo Vasjarit, babait të këngëtares Zajmina

Zajmina vjen seksi me “I Kom”

Këngëtarja Zajmina Vasjari ka hedhur në treg klipin e saj të ri të titulluar “I Kom”. Në këtë klip këngëtarja vjen mjaft seksi dhe provokuese. Një ushtarake që provokon me

Zajmina: Do vij ndryshe, nuk kopjoj Ingridin

Këngëtarja Zajmina Vasjari është duke punuar për realizmin e klipit më të fundit të saj të këngës “I kom”. Prej disa ditësh ajo është kritikuar se videoklipi i saj i