Tag "zahio"

Rama lahet në det me Zahon. Ja sa është rritur djali (foto)

Pas lajmeve të djeshme për takime pune mes Ramës dhe Tony Blair, kryeministri sot poston foto në det për t’i treguar të gjithëve se është duke shijuar disa ditë pushimesh.