Tag "Z.Basha e njohu znj.Nuland me shqetësimet e opozitës"

Basha pret Ndihmëssekretaren amerikane të Shtetit

Kryetari i Partisë Demokratike, Lulzim Basha priti sot pasdite në takim Ndihmëssekretaren amerikane të Shtetit, për Çështjet Europiane dhe Euro-aziatike, znj. Victoria Nuland. Duke ndarë vlerësimin për arritjen e Shqipërisë