Tag "yrshek"

Plagosen dy fëmijë në Yrshek, shpërthen granata në ish-repartin ushtarak

Dy fëmijë kanë mbetur të plagosur mbrëmjen e djeshme në Yrshek të Tiranës, pas një shpërthimi pranë një ish-repartit ushtarak. Burime nga Policia bëjnë me dije se fëmijët ishin duke

Aksident në rrugën Tiranë-Durrës, një e plagosur

Një aksident automobilistik me pasojë një të plagosur u shënua pranë mbikalimit të Yrshekut. Dy automjete me targa TR6343R dhe AA023AE janë përplasur me njëra-tjetrën, në rrugën Tiranë-Durrës. Policia bëri