Tag "ylli rakipi"

Debate live mes Ramës e Ylli Rakipit/ Shëndetësia falas, paratë u ndanë mes teje dhe Beqjas

Edi Rama ka qenë i ftuar në emisionin ‘Të Paekspozuarit” me Ylli Rakipin në News 24, ku nuk kanë munguar edhe përplasjet midis tyre. Një temë e nxehtë ka qenë

Ylli Rakipi: Bankers hodhi para për të mbyllur emisionin tim

Gazetari dhe drejtuesi i emisionit “Të Paekspozuarit”, Ylli Rakipi ka bërë një deklaratë të fortë në lidhje me problemin e Zharrëzës dhe kompaninë “Bankers Petroleum”. I ftuar në emisionin “Opinion”

Gjeni trotuarin, apo… si u blenë mediat?

Nga Jamarbër MALLTEZI Oligarkia ka kapur mediat ne Ballkan deklaroi John Kerry. Kjo foto jep shembullin sesi oligarkia/qeveria/banda (se tani jane bere njesh) kap mediat permes abuzimit dhe dhunimit te

Digjet meteori Rakipi, Ylli që “e ndriti” një muaj e gjysmë Ora News

Zëra nga brenda thonë se ka ikur, por zyrtarisht ceremoni nuk ka ende, siç ndodhi më 21 gusht kur, në sheshin e sapogjelbëruar të Ora News iu prezantua punonjësve si

Berisha: Suksesi i madh i qeverise Rama-Meta, eshte mbyllja e emisionit “Alarm”!

Ish kryeministri Sali Berisha përmes një mesazhi në facebook ka shkruar se qeveria “Rama” ka arritur sukses në mbylljen e një programi televiziv që denonconte aferat korruptive të qeveritarëve. Mesazhi