Tag "Ylli Ndroqi"

Behgjet Pacolli e Ylli Ndroqi pas projektit të Hotel Dajtit?

I blerë 30 milionë euro nga Banka e Shqipërisë në vitin 2010, hotel Dajti vijon të qëndrojë si një gërmadhe në qendër të Tiranës. BSH ia pagoi qeverisë shumën për

Ylli Ndroqi mund të jetë kryetari i ri i Dhomës së Tregtisë dhe Industrisë

Burime nga brenda dhomës së tregëtisë bëjnë me dije se biznesmeni Ylli Ndroqi mund të jetë kryetari i ri i Dhomës së Tregtisë dhe Industrisë. Ndroqi ka nisur fuqishëm lobimin