Tag "ylli gurra"

Myftiu i Tiranës sërish përkah pushteti. Sot përkrah Veliajt.

Zotëria mbi biçikletë, mes kryetarit të Bashkisë Erion Veliaj dhe gazetarit të Fiks Fare Adi Pojana, është myftiu i Tiranës Ylli Gurra! Aktivitetin e sotëm e nisi si pagan Veliaj

Myftiu i Tiranës bëhet pishman. Heq postimet e Edi Ramës

Pasi i bëri “share”, pra shpërndau në profilin e tij reagimin e Ramës për shembjen e kishës së “Shën Thanasit” në Dhërmi, myftiu i Tiranës Ylli Gurra është penguar dhe

Skandal, myftiu i Tiranës i jep share postimeve të Ramës kundër kishës

Dyshimet që feja në Shqipëri është e politizuar, janë shtuar edhe më shumë nga veprimet e myftiut të Tiranës Ylli Gurra. Në rrjetin e tij social, ky i fundit ka