Tag "ylber zyberi"

Korçë, Apeli lë në burg ish-drejtorin e Kufirit, Ylber Zyberin

Gjykata e Apelit ka lënë në burg ish-drejtorin e Kufirit dhe Migracionit në Korçë, Ylber Zyberi. Ish-drejtori Zyberi ka folur në sallën e gjyqit, duke i cilësuar akuzat si një