Tag "Ylber Abdullahi"

Prokuroria: 6 vite burg për Cozman

Është mbajtur ditën e sotme seanca e dytë gjyqësore në të cilën 30-vjeçari Ylber Abdullahi i njohur në botën e showbizit me emrin Cozman, akuzohet për “prodhim, mbajtje dhe shitje