Tag "ylber"

Topalli shpërthen kundër Ramës dhe Veliajt: Cubat që kaluan ylberin

Ish kryeparlamentarja Jozefina Topalli ka akuzuar kreun e qeverisë Edi Rama dhe kryebashkiakun Veliaj për udhëtimet e tyre, ndërkohë që Shqipëria po përmbytet. Në një status në rrjetin e saj

E pabesueshme! Gjendet fundi i ylberit (Foto)

Një grua beson se ka gjetur fundin e ylberit dhe e ka fotografuar atë. Në foton e mrekullueshme duket fundi i ylberit ku ngjyrat prekin tokën. Askush nuk mund ta

Rita Ora tani shfaqet si një ylber

Sa herë që Rita Ora del në skenë, në rrugë, në një tapet të kuq, nuk kalon pa u vënë re. Ajo është bërë shumë e njohur për veshjet e