Tag "Yjet"

Yjet e futbollit kur kanë nisur karrierën (Foto)

Të gjithë lojtarët e mëdhenj e kanë nisur karrierën e tyre nga diku. Edhe legjenda si Zinedine Zidane, Andrea Pirlo dhe Ryan Giggs kanë pasur ditën e tyre të debutimit

Yjet e Hollywood-it të “humbur” pas grimit (Foto)

Edhe yjet më të njohur të filmave mund të mos dallohen se cilët janë, për shkak të grimit që i transformon plotësisht. Ja njëzet raste, shumica aktorë mjaft të famshëm,

Artisti i paralizuar, që pikturon yjet e sportit (Foto+Video)

Djaloshi, Henry Fraser, fatkeqësisht ka pësuar një aksident automobilistik që si pasoje meti i paralizuar, por panvarësisht aksidentit ai kurrë nuk hoqi dorë nga pasioni i tij i cili është

Ky është berberi shqiptar që qeth yjet e sportit (Foto)

Një berber shqiptar ka fatin që të qeth yje të mëdha si Ronaldo, Angel Di Maria, James Rodriguez, Michel Platini, Lewis Hamiltoni e shumë të tjerë. Quhet Ludovik Tunaj, ku

Ja kë kopjon Jonida Maliqi për veshjen e saj (Foto)

Këngëtarja shqiptare e cila kohët e fundit duket vazhdon të shfaqet shumë me stil, Jonida Maliqi po vazhdon të jetë një referim për vajzat tona që ndjekin modën. Por, dihet

Ja pse yjet e botës veshin këpucë më të mëdha (Foto)

Nëse keni qenë pakëz të vëmendshëm teksa shihni fotot e yjeve në tapetë të kuq, duhet t’ju ketë rënë në sy madhësia e këpucëve të tyre. Shumica prej celebriteteve më

Ja dietat e yjeve të ekranit për një trup perfekt

Sa herë i shikojnë në ekrane mahnitemi me linjat e tyre trupore. Yjet e ekranit përpiqen të mbajnë trupin e tyre në formë dhe dietat ushqimore janë gjerësisht të përdorura

Yjet e Realit në reklamën e re të Niveas (Video)

Katër futbollistë të Real Madridit, janë përfshirë në reklamën e re të Niveas. Gareth Bale, Isco, Marcelo dhe Dani Carvajal, janë futbollistët e skuadrës mbretërore që shfaqën në reklamën e

Shihni yjet në qiell. Ja luksi i kampit nomad në shkretëtirë (FOTO LAJM)

Hud Hud Travels është një kompani në Oman, e cila ka realizuar një kamp në shkretëtirë. Kampi u jep mundësi të gjithë të apasionuarve që të kalojnë një natë luksi

Elvis, Bob Marley, Kurt Cobain … Si do dukeshin yjet e Rock-ut sot ?! (Foto)

Si do dukeshin yjet e Rock-ut në qoftë se ata do ishin ende gjallë sot? Një seri e portreteve që imagjinojmë pamjen e ikonave si Elvis, Bob Marley, Kurt Cobain,

Yjet e futbollit sot në versionin ”trashaluq” (Foto)

Portretet e disa prej lojtarëve më të mirë të momentit me fanellat e klubeve dhe kombëtareve respektive, vijnë në versionin e shëndoshë. Sa të bukur Jamesi , Ozili dhe Neymari,

Yjet që u martuan për para

Dashuria është e komplikuar, por më e komplikuar është në qoftë se ndodh në Hollivud. Kur dy të famshëm fillojnë të argëtohen, shumë gjëra janë në lojë: paratë, imazhi, karriera,

Yjet që janë martuar me të njëjtin person më shumë se dy herë

Këtu keni listën e çifteve që kanë qenë në rrugë drejtë divorcit, por që i kanë dhënë njëri tjetrit nga një shans të dytë. Shumë njerëz martohen disa herë, por

Noyzi është mik me yjet e Zvicrës, Shaqirin e Mehmetin (Foto)

Reperi i famshëm shqiptar, Noyzi duket se i ka miq të mirë yjet e kombëtares së Zvicrës, Xherdan Shaqirin, Admir Mehmetin dhe futbollistin tjeter shqiptar, Pajtim Kasamin. Të paktën kështu

Atletico Madrid nuk i shet yjet

Futbollistët e Atletico Madridit janë shumë të kërkuar nga klubet tjera. Por, drejtori ekzekutiv i kësaj skuadre, Miguel Ángel Gil Marin ka thënë se klubi nuk do t’i shes yjet.

Yjet kundër Boko Haram: Burrat e vërtetë nuk blejnë vajza!

Pengmarrja e më shumë se 200 vajzave në Nigeri ka prekur edhe yjet hollivudianë që i janë bashkuar fushatës që kërkojnë lirimin e tyre. Në rrjetet sociale ata u janë

Yjet e Arsenal Cesc dhe Dennis darkojnë në Londër

Dy yjet e Arsenal Cesc Fabregas dhe Dennis Bergkamp u rikthyen mbrëmjen e djeshme në Londër dhe darkuan në të njëjtin restorant. Dy futbollistët luajtën bashkë te “Topçinjtë” derisa Fabregas

Shikoni Horoskopin për çdo shenjë për vitin 2014-n

DASHI (21/3 – 20/4) Shëndeti Gjysma e parë e vitit 2014 do të jetë në favor të konsolidimit të karakterit tuaj. Asgjë nuk do të ndryshojë humorin dhe shëndetin tuaj

Yjet që po shkëlqejnë larg hijes së Real Madrid

Real Madrid është një klub që njihet për blerjet e tij të bujshme dhe shumë të shtrenjta. Mjafton të përmendësh shifrat që janë paguar për blerjet e Cristiano Ronaldo, Gareth

Yjet drejt Romës

Jennfier Lawrence dhe Scarlett Johansson janë mes yjeve më të pritura në Festivalin e Romës, që do të nisë më 8 nëntor. Aktorët do të mbërrijnë nga Shtetet e Bashkuara

Yjet, po të mos ishin të pasur…

Yjet botërorë të muzikës, aktrimit, modës dhe sportit adhurohen të gjithë për pamjen e tyre, e cila natyrisht gjithmonë është e kuruar. Ata shpenzojnë shuma të mëdha parash vetëm për