Tag "xhuvanit"

Prokuroria publikon dosjen e Xhuvanit: Ju gjet barut në duar

Prokuroria e Tiranës ka publikuar ditën e sotme dosjen për Kostandin Xhuvanin i akuzuar për vrasjen e katër personave në një lokal natë në kryeqytet dy ditë më parë. Në

Berisha: Nuk ka të ndalur avokatia qeveritare e serial killerit Xhuvani

Ish-kryeministri Sali Berisha ka vijuar me akuzat e tij ndaj kryeministrit Rama për mbrojtjen e djalit të deputetes, Luiza Xhuvani. Kështu në një status në rrjetin social “Facebook”, Berisha ka

Roli i fundit i Luiza Xhuvanit

Nga Andi Bushati Edi Rama ka rezultuar sot regjizori më i pashpirt dhe më mizor që Luiza Xhuvani ka pasur në jetë. Në ditën më të keqe të saj, ai