Tag "Xhorxh Soros"

Superfuqia Soros, Berisha, dhe revolucioni demokratik. Nga Armir SHKURTI

Revolucion demokratik kundër Soros. Kjo qe në thelb ajo që ish kryeministri dhe ish kryetari i Partisë Demokratike Sali Berisha deklaroi qartas të premten mbrëma tek Arian Çani. Po çne

Berisha: Xhorxh Soros është një spekulant profesionist, mik i Ramës

Për Sali Berishën, Xhorxh Soros, është një spekulant profesionist dhe mbështetës i Edi Ramës, pasi në mes tyre është një grua. I pyetur nga Arian Çani për mbështetjen që Xhorxh

Soros si “hallva me shum’ shilqer”. Sekti i tij në Shqipëri në planin B. EDITORIAL

Nga “Soros s’ekziston” tashmë dishepujt e tij në Shqipëri kanë kaluar në planin B: “Soros është i mirë”! Aktivisti politik Altin Goxhaj e kishte paralajmëruar këtë kapërcim, të cilit në

“Xhorxh, ta hash gëzuar hisen!” Goxhaj përcjell Sorosin

Prej më shumë se një viti aktivisti i njohur i shoqërisë civile, Altin Goxhaj mbron idenë se boshti i pushtetit të sotëm si dhe një pjesë e opozitës janë marioneta