Tag "xhiron"

Tifozët shqiptarë acarojnë Ronaldon, video bën xhiron e botës

Portali i njohur ndërkombëtar i futbollit goal.com shkruante Cristiano Ronaldo duhet të jetë mësuar me thirrjet “Messi, Messi”, por tani ai duket se ka gjetur një mënyrë të re për

Blerim Destani xhiron filmin e tij të ri

Edhe pse temperaturat ne Marok kanë arritur deri në 40 gradë, kjo nuk e ka ndaluar aspak aktorin shqiptar, Blerim Destani të xhirojë filmin e tij të ardhshëm. Për më

Fotoja e Nënë Terezës që po bën xhiro në rrjetet sociale

Një fytyrë engjëllore, rrezatuese dhe me buzëqeshje perfekte. Kjo foto që është shëmbëlltyrë e elegancës klasike është shkrepur vetën e viteve 1930. Nënë Tereza në këtë foto është 18 vjeç.

Fotoja bën xhiron e botës. “Gruaja në shoqëri”, në takim vetëm burra

Një foto e konferencës “Gruaja në shoqëri”, e mbajtur në Arabinë Saudite, po bën xhiron e botës në internet. Ajo tregon se salla ku disktuohet për gratë është e mbushur