Tag "xhinse"

Pse xhinset kanë një xhep të vogël?

Të gjithë kemi vënë re se xhinset kanë dy xhepa mbrapa, dy xhepa para dhe një të vogël në njërin prej xhepave që ndodhen para. Shpesh ka lindur pyetje se

A e di pse shërben ai xhepi i vogël në xhinse?

Shumë prej nesh e kanë bërë këtë pyetje: përse na duhet ai xhepi i vogël, që gjendet thuajse në të gjitha xhinset që prodhohen në botë? Xhepat e xhinseve janë

Ja kush i qep xhinset që veshim ne

Këto janë fotografitë që shfaqin realitetin e trishtë të mijëra fëmijëve në Bangladesh të cilët detyrohen të punojnë me orë të stërgjata dhe raskapitëse për të na qepur veshjet ne

Ekskluzive, LSI blen vota me xhinse (FOTO)

Lëvizja Socialiste për Integrim përmes disa kuponave me një shumë 5 mijë lekësh të reja po blen votat e shkodranëve për të votuar për Keti Bazhdarin. Ky skandal është bërë

Takat, çantat dhe xhinset e ngushta, kur moda bën keq për shëndetin

Shoqata angleze e osteopatisë ngre alarmin dhe zbulon disa prej veshjeve të femrave që bëjnë keq pëe shëndetin. Të dukesh e bukur kërkon sakrifica dhe kjo nuk është më thjesht

Motrat Kardashian të bukura edhe me xhinse

Ato janë motrat më të famshme në botë dhe duket se janë në qendër të vëmendjes në gjithaçka që bëjnë. Madje ndonjëherë duket sikur konkurrojnë edhe njëra –tjetrën se kush

Indi, e vrasin, sepse e bija veshi xhinse

E kanë vrarë fqinjët, pasi lejoi të bijën të vishte xhinse. Ngjarja tronditës ka ndodhur në Aligarh të Indisë. Kamlesh Dubey, 55 vjeç, është qëlluar gjatë një grindjeje me fqinjët

Rita, e bukur edhe pa u zhveshur

Këngëtarja me origjinë kosovare, Rita Ora, ka deklaruar se ajo është e bukur edhe kur nuk zhvishet. “Mua më pëlqejnë rrobat e mia. Unë ndihem mirë kur dikush komenton veshjen