Tag "xhesika"

Degjeneron Xhesika. Shan me liber shpije dhe kërcënon një qytetare (Foto)

Pak ditë më parë Xhesika Ndoja kishte publikuar një foto ku shfaqej në krahët e një mashkulli. Por duket se një koment i bërë në këtë foto nga një vajzë,

E frikshme, ja si ishte Xhesika Ndoj përpara operacioneve plastike (Foto)

Askush nuk mund t’a besoj dot se çfarë ndryshimi kanë bër operacionet plastike në fytyrën e Xhesika Ndojit. Në rrjetet sociale po qarkullojnë disa foto të këngëtares, tashmë seksi dhe

Kë po puth Xhesika? Fansat e sulmojnë dhe e shajnë (Foto)

Këngëtarja seksi Xhesika Ndoj ka publikuar së fundmi në Instagram një foto provokuese. Kësaj rradhe nuk ka zgjedhur të ekspozojë trupin. Ajo po puth dikë në qafë. Fytyra e djalit

Xhesika Ndoj “prezanton” zyrtarin e shtetit që e ka të dashur (Foto)

Ajo ka deklaruar edhe më parë se tashmë është e dashuruar me një person i cili punon në instancat shtetërore. Por këtë herë këngëtarja Xhesika Ndoj ka postuar një foto

Xhesika Ndoj provokon me foto nga plazhi. Ja çfarë zbulon.. (foto)

Vazhdon të shokojë këngëtarja Xhesika Ndoj, e cila më shumë sa për këngët e saj u bë e famshme për historitë rozë të pretenduara me deputetë e ministra. Së fundmi

Xhesika Ndoji: Seks në këmbim të parave më kërkoi edhe një minister i një partie të vogël

Këngëtarja Xhesika Ndoj, në një intervistë të dytë “Panorama” ka deklaruar se kanë qenë edhe ministria që i kanë ofruar para në shkëmbim të seksit. Ja një pjesë e intervistës