Tag "xhepat"

Pas fitore ndaj hungarezëve Partizanit i mbushet arka

Kualifikimi i Partizanit në raundin e tretë të Ligës së Kampioneve ka mbushur arkën e “Të Kuqve”. “Demat” kanë siguruar të paktën 1 milion euro nga paraqitja e tyre në

Celulari ju bën impotent. Ja si të shpëtoni

Sipas një studimi meshkujt që i mbajnë telefonat celular në xhepat e pantallonave të tyre kanë spermë me më pak aftësi lëvizore, sugjeron një studim i publikuar në revistën “Environment

Basha nga Berati: Njerëzit duan punë, Rama mbolli varfërinë

Kryetari i Partisë Demokratike Lulzim Basha ka deklaruar nga Berati se asgjë dhe askush nuk mund t’a ndalë vrullin e fitores së 21 qershorit pasi ajo është fitorja e çdo

“Paketa fiskale”, Basha: Anti-reformat kanë goditur xhepat e qytetarëve

Kryetari i Partisë Demokratike Lulzim Basha ka zhvilluar ditën e sotme një takim me studentët për çështjen e buxhetit 2015 dhe paketës fiskale. Gjatë fjalës së tij Basha theksoi se