Tag "xhensila myrtezai"

Xhensila dhe Besi, dasmë madhështore me të ftuar VIP

Aktor, komedian, këngëtar dhe futbollist e prezanton veten në rrjetet sociale një nga protagonistët kryesorë të spektaklit të humorit “Portokalli”, Bes Kallaku. Artisti ka vendosur t’i japë fund beqarisë duke

Xhensila Myrtezai tregon herën e parë

Xhensila Myrtezaj e aktori tashmë i njohur Bes Kallaku janë një ndër çiftet më të përfolur dhe më simpatikë nga të gjithë. Ata tregojnë herë pas here se sa e

Shikoni si ishin VIP-at shqiptarë në spektaklin “Ethet” (Foto)

Të gjithë e mbajnë mend spektaklin ‘Ethet e së Premtes’ si një dritare e madhe për talentet e reja në muzikën shqiptare. Anjeza Shahini, Xhensila Myrtezai, Vesa Luma, Elvana Gjata,

Xhensila dhe Besi do të bëhen prindër

Ka nisur shumë romantik ky vit për këngëtaren Xhensila Myrtezaj. Pas udhëtimit në Paris së bashku me të fejuarin e saj, aktorin e Portokalli, Besart Kallaku bëhet publik lajmi se