Tag "Xhenoa"

Sadiku, e duan edhe Xhenoa e Livorno

Sulmuesi i kombëtares dhe i Luganos, Armando Sadiku, është bërë objekt dëshire për shumë skuadra të njohura, jo vetëm në Zvicër, por edhe në Itali. 22-vjeçari, që për ndeshjen e