Tag "xhemi shehu"

Xhemi Shehu bën pemën e Krishtlindjeve bashkë me 2 djemtë

Prezantuesja Xhemi Shehu, nënë e dy djemve ka nisur përgatitjet për festat e fundvitit. Bashkë me të vegjlit e saj Martinin dhe Gabrielin, ata kanë zbukuruar pemën duke përdorur vetëm

Xhemi Shehu bën një ndryshim drastik (foto)

Moderatorja prej vitesh e Top Channel, Xhemi Shehu, ka bërë një ndryshim rrënjësor në pamjen e saj. Ajo ka publikuar në Instagram një foto ku tregon ndryshimin e realizuar në

Xhemi Shehu së shpejti do të bëjë një vajzë. Ja çfarë thotë

Ajo është nënë e dy djemve të vegjël por duket se në planet e saj është edhe një vajzë. ‘Kushti’ i vetëm për të bërë vajzën për Xhemi Shehun është

Top Awards, Xhemi Shehu tall të pakënaqurit me Leo Di Caprion (Foto)

Të pakënaqurit në këtë Top Awards të parë nuk kanë qenë të paktë. Por edhe reagimet negative nuk kanë munguar për eventin muzikor që hapi siparin mbrëmjen e djeshme. Reagimet

Xhemi Shehu bëhet nënë për herë të dytë

Prezantuesja e njohur Xhemi Shehu sot ka sjellë në jetë djalin e saj të dytë. Gabriel është emri i vëllaçkos së Martinit, i cili ka lindur i shëndetshëm dhe peshon

Shtypi: Xhemi Shehu do bëhet nënë për herë të dytë

Moderatorja simpatike Xhemi Shehu një nga figurat më të dashura të ekraneve tona do të bëhet nënë për herë të dytë. Martini djali i parë i moderatores dhe bashkëshortit Visit,

Ku i gjen paratë Taulant Balla që sheh Real-Bajern?

Ka pasur dhe aromë shqiptare gjysmëfinalja e djeshme e “Champions League”, ku Reali i Madridit doli fitues përballë gjermanëve të Bajernit të Mynihut. Deputeti i Partisë Socialiste, Taulant Balla dhe