Tag "xhelozi"

Vrau gruan për xhelozi, ja kush është gardisti që u arrestua

28 vjeçarja që u qëllua nga bashkëshorti i saj me armë zjarri, ka ndërruar jetë në spital. Ky është gardisti që vrau me armë gruan e tij, pas një konflikti

Ja përse u nda Floriana Garo nga milioneri Ngjela

Kryelajmi i mediave rozë këto ditë ka qenë ndarja e bukuroshes së motit, Floriana Garo, me të fejuarin e saj milioner, Tedi Ngjela. Asnjë nga palët nuk ka preferuar të

Kujdes zonja, zbuloni çfarë mund t’ju bëjë xhelozia

Zonja kujdes, nëse e vështroni si vrasëse të dashurin tuaj sepse shkëmben dy fjalë me kamarieren ose i hedh sytë për një sekond te një femër tjetër… atëherë ta dini

Plagos të dashurën dhe shoqëruesin e saj, arrestohet 25-vjeçari

Një 23-vjeçare (grua e ve), e cila u kishte dhënë fjalën për martesë më shumë se dy djemve, është bërë shkak i një përleshjeje me thika në Durrës. E reja

Michele xhelozohet, detyron Obamën të ndërrojë vendet (Foto)

Gjatë ditës së djeshme në Johanesburg të Afrikës së Jugutt ku mblodhën bashkë rreth 80 liderë botërorë në ceremoninë përkujtimore për Nelson Mandelës, duket se asgjë nuk i ka shpëtuar

Si të kontrollojmë xhelozinë, për të mos prishur lidhjen

Ka edhe lidhje që shkatërrohen dalëngadalë nga pasiguria, nga obsesioni për kontroll, nga paranoja, nga fantazma e ish-it të tij, nga sekretarja, nga e dashura që nuk ekziston. Ja disa

Basha: Bulevardi do të përfundojë brenda afateve, Rama xheloz për projektin

Me një investim prej 208.7 milionë lekësh, Bashkia e Tiranës ka nisur “Rikualifikimin Urban të Bllokut mbi Shina” në njësinë bashkiake nr. 11. Ky bllok kufizohet në veri me “Lumin

Chris Brown kërkoi ndarjen nga Rihanna

Ylli i hip-hopit Chris Brown, thuhet se është ndarë vetë nga Rihanna, për arsye se ishte lodhur nga drama që kishte rrethuar lidhjen e tyre. Krijuesi i hitit “Don’t Judge

Jennifer i tregon Casper-it kush është ‘bosi’

Jennifer Lopez dhe i dashuri i saj Casper Smart kanë pasur probleme me lidhjen e tyre, për shkak të akuzave të Casper-it se ajo e tradhton me reperin Pitbull. “Casper

Johansson: Kthesa e madhe e jetës sime

Aktorja amerikane Scarlett Johansson do të jetë imazhi prezantues i numrit të radhës të revistës “Marie Claire”. Aktorja ndër të tjera në këtë revistë do të flasë edhe për ndryshimin