Tag "xheloze"

Plas “sherri”! Inis Gjoni bëhet xheloze për Ingritin (Video)

Inis Gjoni dhe Ingrid Gjoni janë gjithmonë bashkë. Në cdo event kulturor që zhvillohet motrat Gjoni janë të pandara, duke qënë shoqëruese speciale të njëra tjetrës. Ato madje e kanë

E dashura e Berat Gjimshitit xheloze për Aferdita Dreshjan. Ja si e qetëson futbollisti (Foto)

Fati nuk ka qenë në anën tonë pasi kemi humbur dy ndeshje, një me Zvicrën dhe një me Francën. Para nisjes për Francë, djemtë e Kombëtares kanë qenë në ethe,

Gazetarja ngacmon Ronaldon, shikoni si reagon Irina (Video)

Modelja ruse, Irina Shayk, eshte bere xherloze per te dashurin e saj, futbollistin Cristiano Ronaldo gjatë ndarjes së çmimeve nga LFP për sezonin 2013/2014. Cristiano Ronalo i shoqëruar nga e

Anaidi: Joana ka filluar të ma shpifë

Anaidi dhe Vigani kanë diskutuar me njëri-tjetrin për Joanën dhe Elenën, për sjelljet e vajzave ndaj tyre. “Joana ka filluar të ma shpifë”, – është shprehur Anaidi, duke thënë se