Tag "xhaxhai"

Nipi plagos me thikë xhaxhanë dhe tenton t’i djegë banesën me benzinë

Një ngjarje e rëndë është shënuar në një fshat të Librazhdit, ku nipi ka tentuar të vrasë xhaxhain. Burime zyrtare nga policia e Elbasanit bënë me dije se Besnik Zika,

Kavajë, vret djalin e xhaxhait me sëpatë, policia arreston autorin

Pronësia e një lisi që ndante pronat e tyre, është kthyer në mollën e sherrit të vazhdueshëm mes familjeve të fisit Çelhaka, të cilët sot i kanë tejkaluar të sharat

E tmerrshme! Gjykata vendos që 16-vjeçarja të vazhdojë lidhjen seksuale me xhaxhain e saj

Marrëdhënia seksuale e një gjimnazisteje me xhaxhain e saj do të lejohet të vazhdojë pasi një gjykatë gjermane vendosi se çifti ka të drejtë të qëndrojë i lidhur. Adoleshentja nga

Bien në pranga xhaxhai dhe nipi, sherr me pronarët e një lokali dhe policinë

Xhaxhai 57-vjeçar dhe nipi i tij, 22-vjeçar, të dy ish-të dënuar për vjedhje, kanë bërë një sherr dje pasdite me pronarët e një lokali ku ishin ulur për të pirë

Xhaxhai i Encës kërcënon Arian Çanin: Do të grij në makinë mishi

Xhaxhai i Enca Haxhias ka “kërcënuar” Arian Çanin gjatë intervistës që ai po bënte me këngëtaren në emisionin e tij ‘Zonë e Lirë’. Në fakt, xhaxhai i Encës nuk është

13-vjeçarja nga Shijaku denoncon xhaxhain per përdhunim

Mbesa e mitur denoncon xhaxhanë e saj se ka abuzuar seksualisht me të. Ngjarja ka ndodhur në Shijak, ndërsa policia ka vënë në pranga 33-vjeçarin I.GJ. Arrestimi ka ardhur pas

Xhaxhai plagos nipin me thikë për… zhavorr

Policia e Tiranes ka vene ne pranga nje person pasi ka plagosur nipin e tij me thike. Mesohet se ngjarja ka ndodhur oret e para te mengjesit te sotem. Blutë

Xhaxhai pedofil përdhunon për tre vjet mbesën 12 vjeçare

Një burrë i moshës 36 vjeçare ka detyruar për një kohë të gjatë mbesën e tij ë kryejë marrëdhënie seksuale me të. Vajza tani është në moshën 12 vjeçare ndërsa

Shkodër, nipi plagos xhaxhanë me armë zjarri

Pasditen e djeshme nje I ri 20 vjecar ka plagosur me arme zjarri xhaxhane e tij 65 vjeçar me inicialet Y.M. Mesohet se ngjarja ka ndodhur në fshatin “Ura e

Xhaxhai i Kurtit: Familjen e Mark Frrokut e refuzuam dy herë

Në lidhje me vrasjen e Aleksandër Kurtit në Belgjikë në vitin 1999, për të cilën akuzohet deputeti Mark Frroku, ka folur edhe xhaxhai i viktimës Mark Gjon Kurti. Ai thotë

Krim në familje, xhaxhai vret nipin dhe më pas veten

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur sot në Mullet të Tiranës, ku xhaxhai ka vrare nipin e tij me armë zjarri, çifte. Mësohet se ngjarja ka ndodhur pas një konflikti

Kamëz, 15 vjeçari grabit banesën e xhaxhait

Një djalë i moshës 15-vjeçare është arrestuar nga policia pasi akuzohet për kryerjen e veprës penale të vjedhjes. Burime nga polica bëjnë me dije se 15-vjeçari, dyshohet se ka hyrë

Rrëfehet xhaxhai i Arbër Demirajt: Na moren driten e syve

Na morën dritën e syve. Bashkë me të, na kanë vrarë të gjithëve”. Ky është rrëfimi i xhaxhait të 19-vjeçarit Arbër Demiraj, i cili u vra mëngjesin e djeshëm pas

Xhaxhai i Iris Belbës: Nuk është hedhur vetë nga kati 17-të

Vajza jonë nuk ishte tip që mund të mendonte vetëvrasjen. Dyshojmë që e kanë hedhur. Hetimet të shkojnë deri në fund”. Keshtu thote ne nje interviste per “Panorama” xhaxhai i

Kim Jong Un i pamëshirshëm, ekzekuton edhe familjen e xhaxhait

Mizoria e liderit komunist të Koresë së Veriut Kim jong Un vazhdon të bëj jehonë në mediat ndërkombëtare. Pas ekzekutimit të xhaxhait, pasi e akuzoi për përgatitjen e një grushti

Vlorë, nipi qëllon me armë zjarri makinën ku ndodhej xhaxhai

Dy automjete kanë shkëmbyer zjarr mes tyre mbrëmjen e sotme në qytetin e Vlorës. Sipas policisë përplasja ka ndodhur brenda një familje ku pas një sherri mes dy vellezërve, nipi

Skenar horror, Kim Jong-un pa se si xhaxhai i tij u shqye nga qentë

Në ditët e para të dhjetorit, nga Koreja e Veriut mbërriti lajmin për ekzekutimin e Jan Song-Thaek, xhaxhai i i diktatorit Kim Jong-un, që deri në ato momente konsiderohej si

Fushë- Krujë, godet me çekiç xhaxhain e tij, arrestohet 47-vjeçari

Një rast i dhunës në familje është shënuar mbrëmjen e djeshme në fshatin Hasan të Fushë-Krujës. Një 47-vjeçar është vënë në pranga pasi ka dhunuar fizikisht një 68-vjeçar. Sipas policisë