Tag "xhaxha"

Prisnin pyje në mënyrë të paligjshme, arrestohen xhaxha e nip

Policia e Korçës ka arrestuar dy persona pasi u kapën duke transportuar lëndë drusore pa dokumentacionin përkatës. Mësohet se në pranga janë vënë Jani Ibrahimaj, 43 vjeç dhe Kristo Ibrahimaj,

Shkodër, kanosi me armë xhaxhanë, ndalohet 51-vjeçari

Një burrë i moshës 51 vjeçare është ndaluar nga policia e qytetit të Shkodrës, pasi dyshohet se ka kanosur me armë xhaxhanë e tij 79 vjeçar. Burime nga blutë e

Mat, mbesa i vë flakën shtëpisë së xhaxhait

Nuk e ka menduar dy herë dhe i ka vënë flakën shtëpinë e xhaxhait të saj. Edhe konflikti nuk mungon, por është nga ata banalët, që degjenerojnë me pasoja shpesh