Tag "xhavit lleshi"

Mat, qëllohen me armë zjarri 2 persona

Dy persona janë qëlluar me armë zjarri dhe kanë mbetur të plagosur, njëri prej të cilëve është në gjendje të rëndë. Ngjarja ka ndodhur mëngjesin e së martës në vendin