Tag "Xhakerini"

Xhakerini: Kisha frikë të gjuaja penallti

Emanuele Xhakerini, mesfushori i Juventusit dhe kombëtares italiane, ka një peng shumë të madh, pasi një hezitim i tij solli edhe humbjen në gjysmëfinalen e Kupës së Konfederatave përballë Spanjës