Tag "xhaken"

Ja pse e ka lënë e dashura Taulant Xhakën

Mediat në Zvicër dje kanë shkruar për ndërprerjen e lidhjes në mes Taulant Xhakës dhe bukuroshes Dorina Pordrimja. Xhaka pas ndërhyrjes për mbrojtjen e flamurit në Serbi, është bërë idhull

Merret vendimi për Taulant Xhakën

Federata e Futbollit të Zvicrës, ka dalë me një vendim zyrtar, rreth festimit që Taulant Xhaka, bëri pas ndeshjes Young Boys – Basel. Xhaka kishte festuar duke vendosur dorën në

Miss Suedia propozon për martesë Taulant Xhakën

Futbollisti i kombëtares sonë Taulant Xhaka ka fituar zemrën e shumë vajzave këto ditë me patriotizmin e tij. Miss Suedia Doruntina Hoxha i ka propozuar martesë djaloshit duke postuar foton

Fulham i interesuar për Taulant Xhakën

A do të transferohet Taulant Xhaka te Fulham? Është ky titulli i të përditshmes zvicerane “Bild”, e cila bën reale mundësinë e transferimit të futbollistit të kombëtares në radhët e

Interi shfaq interes për Granit Xhakën

Pavarësisht arritjes së akordit me Cruzeiro për Nilton, Interi ka në mendje përforcime të tjera për mesfushën. Hipotezat për Obi Mikel e Casemiro qëndrojnë ende, por sipas “La Gazzetta dello