Tag "xhaja"

Vrasja në pishina, xhaxhi i 20 ­vjeçarit: Autorët të dënohen, ose do t’i vras unë

Familja e Klevis Dishës i cili mbeti i vdekur para pak ditësh pas një sherri me thika në pishina në Vorë, shprehet se nese drejtësia nuk jep dënimin që duhet

Kurbin, arrestohet 34 vjeçari, dhunoi babain dhe xhajën e moshuar

Një 34 vjeçar nga Kurbini është arrestuar nga policia në kushtet e flagrancës pas denoncimit të bërë ndaj tij. Sipas policisë, Shkëlzen Bacaj me banim në fshatin Gurëz të Kurbinit,