Tag "xhaferraj"

Ferdinand Xhaferaj: PD nuk po ndahet nga rrugaçët me kollare

Ish-ministri i Kulturës dhe një nga eksponentët kryesor të Partisë Demokratike, Ferdinand Xhaferaj në një intervistë për gazetën “SOT” ka deklaruar se PD gjatë dy viteve nën drejtimin e Lulzim