Tag "winslet"

Kate Winslet shpjegon marrëdhënien me DiCaprion

Çifti i preferuar i të gjithëve duket se nuk e kanë ndërmend të bëhen bashkë, pasi ata i duhen njëri-tjetrin si miq. Të gjithë ata që kanë pasur ende shpresa

Winslet: Djali do të mbajë mbiemrin tim

Është martuar me një burrë mbiemri i të cilit është RocknRoll, më pas i vuri emrin Bear djalit të saj (përkthyer në shqip: Ariu), por aktorja Kate Winslet nuk pranon

Kate Winslet bëhet mama për herë të tretë

Aktorja e njohur 38-vjeçare ka sjellë në jetën fëmijën e saj të tretë. Ajo lindi të shtunën në një spital në Susseks dhe sipas zëdhënësit të saj ajo dhe djali