Tag "winfrey"

Diagnostikohet me kancer, edhe 2 muaj jetë për Oprah Winfrey

Prezantuesja e njohur amerikane Oprah Winfrey, ka ka marre nje goditje te rende, ajo eshte diagnostikuar me kancer dhe i kane vetëm dy muaj jetë. Gjate nje kontrolli rutine ka

Oprah Winfrey: Njerëzit më qëndrojnë pranë për interes

Ajo është një ndër femrat më të famshme në te gjithë botën , jo vetëm për kontributin që i ka dhënë botës por dhe për pasurinë që ka. Oprah Winfrey

Oprah këshillon fansat: Mos hiqni dorë nga ëndërrat

Edhe pse jeta e saj e dikurshme nisi në kushte të mjerueshme, Oprah Winfrey ka arritur t`ja dalë mbanë për të qenë një ndër femrat më të suksesshme dhe më