Tag "will.i am"

Reperi Will.i.Am e zhvendos studion në Londër

Reperi dhe producenti, Will.i.Am, ka zhvendosur studion e tij nga SHBA-ja në Britaninë e madhe, për shkak se i pëlqen fryma e re në muzikën britanike. Ylli i “Black Eyed