Tag "Whitney Houston"

Vajza e Whitney Houston jep shenja jete

Teksa familjarët gjithmonë shpresonin përkundër deklaratave të mjekëve, një lajm mjaft i mirë vjen për vajzën e Whitney Houston. Vajza 22-vjeçare e këngetares së ndjerë, Whitney Huston, ka dhënë shenja

Fantastike, ky qen këndon si Whitney Houston (Video)

Quhet Xena dhe është kthyer tashmë në një divë të ekranit pasi ka interpretruar këngën e Whitney Hosuston “I Will Always Love You” në skenën e programit televiziv “Belgium’s Got

Vajza e Whitney-t do të vdesë nesër, në të njëjtën ditë me këngëtaren

Nesër është vendosur të shkëputet spina dhe ti jepet fund jetës së Bobbi Kristina Brown, në të njëjtën ditë kur u gjet e vdekur edhe nëna e saj, këngëtarja e

Familja e Whitney Houston kundërshton hologramin e saj

Adhuruesve që janë duke pritur për një hologram të këngëtares Whitney Houston, mbase iu duhet të presin. Pat Houston, kunata e këngëtares së vdekur, dhe mirëmbajtësja e pasurive të saj,

Fotot e papublikuara të dasmës së Whitney Houston

Tabloidi i njohur anglez ka publikuar fotot e papara ndonjëherë të dasmës së Whitney Houston me Bobby Brown. Foto janë bërë publike nga vetë vajza e këngëtares së ndjerë Bobbi

Whitney Houston, sot 50 vjetori i lindjes i “The Voice”

Ishte 9 gushti i vitit 1963 kur Whitney Elizabeth Houston hapi sytë për herë të parë dhe kur për herë të parë u dëgjua zëri i saj i fuqishëm. Sot