Tag "warren g"

Rihana dhe Snoop Dogg tymosin bashkë marijuanë!

Nuk është më sekret që Rihana pëlqen të tymosë marijuanë. Në orët e hershme të së martës, Rihana ka postuar në rrjetet sociale një fotografi duke ndarë një cigare të