Tag "waka"

Shakira në “Brazil 2014” me Waka Waka

Shakira dhe futbolli janë një binom i pandarë dhe kjo jo vetëm për faktin se këngëtarja kolumbiane është lidhur prej vitesh me mbrojtësin e Barcëlonës, Gerard Pique. Sipas të përditshmes