Tag "vullnet basha"

Basha e Abrashi marrin lejen nga FIFA

Komiteti Ekzekutiv i FIFA-s ka vendosur që t’i japë dritën jeshile për aktivizim dy lojtarëve që janë ftuar nga Gianni De Biasi për ndeshjen me Norvegjinë, Vullnet Bashës (Sion) dhe

Vullnet Basha merr ftesën nga De Biasi

Vullnet Basha do të jetë pjesë e kombëtares shqiptare për ndeshjen kundër Norvegjisë, e cila do të zhvillohet në kuadër të eliminatoreve për kampionatin botëror “Brazil 2014”. Mesfushori kosovar, i

Vullnet Basha: Dua të luaj për Shqipërinë

Në një kohë që trajneri Gianni De Biasi po mendon seriozisht që ta angazhojë në kombëtaren shqiptare, Vullnet Basha nuk është në dijeni për një gjë të tillë. Ai këtë