Tag "vulgare"

Ministrit serb Vulin i ndalohet hyrja në Kosovë

Ministri pa portofol në Qeverinë e Serbisë, Aleksandar Vulin do të ndalohet të hyjë nesër në Kosovë. Sipas kësaj agjencie serbe Tanjug , kjo është konfirmuar nga EULEX, si dhe

Jep dorëheqjen ministri malazez

Kreu i Auditit Shtetëror në Malin e Zi, Mirosllav Ivanisheviç, ka dhënë dorëheqjen, pasi në media u publikuan pamje nga një video e tij erotike. Ivanisheviç, ish- ministër i Financave,