Tag "vriste"

Durrës, tentoi të vriste bashkëfshatarin duke e shtypur me makinë, ja motivi

Gjatë mbrëmje së djeshme në Shkafane të Durrësit, një person tentoi të vriste bashkëfshatarin duke e përplasur me automjetin e tij. Pullumb Dervishi, 56­vjeçar, pas një konflikti tentoi të vriste

Itali, arrestohet shqiptari pasi bërtiste se do vriste gruan

Një shqiptar ka rënë në prangat e policies italiane, pasi u dëgjua teksa bërtiste se kishte ardhur për të vrarë ish-bashkëshorten e tij. Duke pasur parasysh precedentët e mëparshëm për

Tentoi të vriste gruan. Arrestohet 50 vjeçari nga Vlora

Policia e Vlorës ka arritur të parandalojë një vrasje brenda familjes ndërsa ka vënë në pranga 50 vjeçarin Meridjan Myslymi i cil dyshohet se po tentonte të vriste gruan e

U vra nga i dashuri. Familjarët e vajzës: Donte të na vriste të gjithëve

Të afërmit e vajzës 22-vjeçare, e cila u vra nga i dashuri i saj, kanë deklaruar se nëse autorit nuk do t’i ishte bllokuar arma do t’i kishte vrarë të

Tentoi të vriste dy vëllezër për pronën, arrestohet ish-polici i komunës Lopëz

Kapet dhe ndalohet një ish-polic i komunës Lopëz Tepelenë për “Tentativë Vrasje” dhe plagosje të dy vëllezërve. Efektivat e Komisariatit të Policisë Tepelenë kanë organizuar dhe zhvilluar operacionin e koduar

Tentoi të vriste gruan me sëpatë, arrestohet 48-vjeçari

Një tjetër arrestim për dhunë në familje. Një tjetër grua ka mundur ti shpëtojë vdekjes nga bashkëshorti i dhunshëm. Policia ka arrestuar në flagrancë shtetasin Bashkim Hysa, tentoi të vriste