Tag "vrisni"

Kujdes, ju po e vrisni veten ngadalë duke mbajtur taka

Takat e larta mund të shkaktojnë dëme të mëdha në këmbët tuaj, por kjo nuk i ndalon femrat që t’i mbajnë ato ditë e natë. Një studim në ‘JAMA’ tregon

“Mark Frroku më tha se do më vrisnin dhe mua”

Dritan Prifti deklaroi në nje intervistë televizive se akuzat e Doshit janë të vërteta dhe se ish-deputeti i LSI ka qenë në dijeni që në muajin tetor të vitit të