Tag "vret veten"

Tragjedi në Vaun e Dejës, vret veten i riu 23-vjeçar

Gjendet pa jetë në banesën e tij një i ri në Vaun e Dejës. Sipas të dhënave të para të policisë, sot rreth orës 05.26, në fshatin Shelqet Vau Dejës,

Vret veten 30 vjeçari nga Kuçova

Trupi i pajetë i një 30-vjeçari është gjendur mesditën e sotme në Kuçovë. 30-vjeçari me iniciale K.M, banues në fshatin Havaleas, u gjet poshtë Urës së Kozares. I ndodhur në

Humb paratë në kazino, vret veten 51 vjeçari

Një person është gjetur i vrarë me armë zjarri në Lushnje. Gjatë mëngjesit të sotëm është gjetur i vrarë në ballkonin e banesës së ti në lagjen “Xhevdet Nepravishta”, Lushnje

Vret veten polici prej faturave të energjisë

Faturat e papaguara të energjisë elektrike dhe frika se do ta heqin nga puna, ka detyruar një efektiv policie të vetvritet. Ngjarja ka ndodhur në qytetin e Shkodrës në lagjen

Durrës, 22-vjecari hidhet nga kati i 5-të, humb jetën

Një i ri ka gjetur vdekjen pasi dyshohet se është hedhur vetë nga kati i 5 i një banese në qytetin e Durrësit. Policia bën të ditur se ngjarja u

Korçë, vret veten ish- i dënuari, përfitoi nga amnistia

Olsi Iljazi, 34-vjeç i porsaliruar nga burgu pasi përfitoi prej amnistisë, ka vrarë veten duke u hedhur nga kati i pestë i një pallati në qytetin e Korçës. Iljazi, ishte

Korçë, gjendet i vetëvarur një 46-vjeçar

Një 46-vjeçar është gjetur i pajetë në banesën e tij në fshatin Plasë të Korçës. Burime nga policia e Korçës bëjnë të ditur se 46-vjeçari Festim Isufi u gjet i