Tag "vret 7 persona"

SHBA, një person vret 7 qytetarë dhe më pas vetëvritet

Një person i armatosur ka vrarë me armë zjarri 7 qytetarë në Shtetet e Bashkuara të Amerikës dhe në fund është vetëvrarë. Ngjarja e rëndë ka ndodhur në Misuri, në