Tag "Vret"

Vret veten një 47-vjeçar! Ngjarja në Durrës

Një 47-vjeçar i ka dhënë fund jetës mbrëmjen e djeshme në Durrës. Burime nga policia thanë se, rreth orës 19:00 në lagjen Nr.4, Durrës, në banesë nën ndikimin e alkoolit

SHBA, vret 4 gra në një qendër tregtare në SHBA

Një tjetër sulm ka ndodhur në një qendër tregtare në SHBA ku një person i armatosur ka qëlluar për vdekje katër gra dhe ka lënë të plagosur rëndë një person

Horror! Xhaxhai i çmendur vret nipin 12 vjeçar. U kap me kokën e viktimës në duar, duke kryer veprime makabre

Një krim makabër raportohet të ketë ndodhur pak minuta më parë në Palasë të Himarës, ku një 30-vjeçar me të meta mendore ka masakruar me thikë nipin 12-vjeçar. Nga vendngjarja

Kanada, parandalohet sulmi terrorist, policia vret të dyshuarin

Një 25 vjecar është vrarë nga policia kanadeze pasi dyshohej se përfaqësonte një nivel të lartë të kërcënimit terrorist. Operacioni i policisë u ndërmor në Strahroy rreth 225 km në

20 vjeçari i jep fund jetës. Mesazhet në Facebook zbulojnë arsyen e trishtë (Foto)

Një i ri i moshës 20-vjeçare i ka dhënë fund jetës duke varur veten. Policia e gjeti Ardit Hykën të pajetë në dhomën e tij në Pajun të Elbasanit, të

Itali, krim në familje, babai vret me armë zjarri të birin

Një krim i rëndë ka ndodhur në Brindisi ku babai ka qëlluar për vdekje të birin. Ngjarja ka ndodhur mbrëmjen e djeshme ku viktimë ka mbetur 33-vjeçari Antonio Di Cataldo.

Sërish krim brenda familjes/ Burri vren gruan me thikë

Godet sërish krimi brenda familjes, ku një burrë ka vrarë gruan e tij me thikë. Ngjarja ka noddhur mbrëmë në Patos. Ngjarja sipas policisë dyshohet se ka ndodhur pas një

Ky është mostra maqedonas që vrau fëmijën shqiptar

Ky në foto është Boban Iliç, maqedonasi nacionalist, i cili me mjetin e tij përplasi fëmijën katërvjeçar shqiptar nga Kumanova, Almir Aliun. Iliç është arrestuar nga Policia, ndërsa iu dha

Fëmija vret të atin aksidentalisht, 8 vjeçari: E hëngri ujku babin

Policia e vendit ka zbardhur vrasjen e ndodhur sot në në fshatin Vlosh të Roskovecit, ku për pasojë ka humbur jetën një 35-vjeçar. Karafil Rrapushi, banorë i këtij fshati, ka

Detajet/ Burri që vrau gruan dhe më pas veten ishte i droguar

Një krim i rendë brenda familjes ka tronditur mëngjesin e kësaj të diele qytetin juglindor të Korçës. Për arsye ende të paqarta 34 vjeçari Mikel Xhiko ka vrarë bashkëshorten e

Krimi në familje në Korçë, zbulohet identiteti i burrit dhe gruas

Policia e Korçës vijon hetimet për zbardhjen e plotë të ngjajres ku burri vrau graun e tij me thikë dhe më pas veten. Për arsye ende të paqarta 34 vjeçari

Tmerr në Korçë, burri vret gruan dhe më pas veten

Godet sërish krimi në familje. Një ngjarje e rëndë ka tronditur sor qytetin e Korçës ku një çift është gjetur i vdekur në banesën e tyre. Sipas policisë, dyshohet se

Tmerr në Gjermani, azilanti shqiptar vret gruan në kampin e refugjatëve

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Gjermani, në një kamp azilkërkuesish ku një burrë shqiptar ka vrarë bashkëshorten e tij. Nuk dihen motivet e këtij krimi të rëndë, por

“Më rrihte motren”, ja kush është shqiptari që vrau kunatin (Foto)

Mediat italiane kanë publikuar fotografinë e shqiptarit, i cili akuzohet se vrau kunatin e tij, Dritan Mali. Ngjarja e rëndë ndodhi në në Brescia të Italisë, në shtëpinë e viktimës,

Krim brenda familjes në Tiranë, vëllai vret vëllanë me armë gjahu

Godet sërish krimi brenda familjes. Vëllai ka vrarë vëllanë me armë gjahu, dhe më pas është vetëdorëzuar në komisariatin Nr.5. Sipas policisë së Tiranës, autori i vrasjes është shtetasi Afrim

Rrahu për vdekje nënën e shoqes, arrestohet 50 vjeçarja shqiptare

Një 50-vjeçare shqiptare është arrestuar pasi akuzohet se ka vrarë nënën e shoqes së saj, një 70-vjeçare. Ngjarja e rëndë ndodhi në Peruxha të Italisë. Sipas mediave italiane, Renata Kete,

Tentoi t’i vidhte banesën, gjerman vret adoleshentin shqiptar

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Gjermani në orët e para të mëngjesit të sotëm, në qytetin Neurand në jug të Dortmundit. Një 18-vjeçar shqiptar është vrarë me armë

Vetëvritet rokeri dhe kompozitori Keith Emerson

Ka ndërruar jetë në moshën 71 vjeçare Keith Emerson, instrumentisti i grupit rock progresiv, Emerson, Lake and Palmer. “Na vjen keq të tregojmë se Keith Emerson është ndarë nga jeta

Itali, orteku vret 6 alpinistë

Në Monte Nevoso në Valle Aurina në zonën e Alto Adiges në Itali ka rënë një ortek i madh duke zënë rreth dhjetë alpinistë: 6 prej tyre kanë vdekur, të

Turistja vret mjellmën vetëm për të pasur një foto me të

Një turiste bullgare në liqenin e Ohrit në Maqedoni ka vrarë një mjellmë vetëm që të shkrepte një foto me të. Gazeta “Macedonia Online” shkruan se turistja e tërhoqi me

Vret të bijën se mungoi pesë orë, ligji nuk e dënon

18-vjeçarja Komal Bibi, është vrarë nga babai i saj vetëm se nuk tregoi se ku kishte qenë pesë orë gjatë ditës. Ngjarja ka ndodhur në Pakistan dhe akoma nuk dihet

I futet në shtëpi, i moshuari vret me armë të sëmurin mendor

Një vrasje ka ndodhur në Shkodër, ku një person është qëlluar me armë zjarri dhe për pasojë ka gjetur vdekjen. Sipas burimeve, mësohet se i vrari është një person që

Kjo është kafsha që vret më shumë njerëz në vit

Ndoshta është pak e çuditshme se si disa kafshë që në të vërtetë duken si të buta, siç janë lopët apo drerët, vrasin një numër të madh të njerëzve. Më

Futbollisti vret gjyqtarin pas ndëshkimit me karton të kuq

Një ngjarje vërtet e rëndë ka ndodhur në Kordoba të Argjentinës, ku një futbollist i ri ka vrarë gjyqtarin e ndeshjes. Ky veprim ekstrem ka ardhur pas ndëshkimit me karton

Njihuni me babain që masakroi vajzën me thikë

Kujtim Ibraj është 57-vjeçari, i cili mbrëmjen e së dielës vrau vajzën e tij 17-vjeçare, Elidona Ibraj dhe plagosi vajzën tjetër, Esmeralda Ibraj, 22 vjeç. Detaje të tjera publikohen rreth

Shqiptari ther me thikë bashkëkombësen në Londër

Një shtetas shqiptar në Angli është akuzuar për vrasjen e një vajze të re në një apartament në Islington, Londër. Arben Rexha, 31 vjeç, pritet të paraqitet sot në Gjykatën

Shqiptari masakron me thikë shtetasin grek, arrestohet

Një shqiptar, i cili dyshohet se ka qëlluar dhe vrarë me thikë një 43­-vjeçar grek është marrë në pyetje nga policia në Athinë. Mediat vendase shkruajnë se ngjarja ka ndodhur

Tmerr në Tiranë, babai vret me thikë vajzën 17 vjeçe

Policia e Tiranës njoftoi para pak minutash një ngjarje të rëndë në rrugën Jordan Misja në Tiranë. Shtetasi Kujtim Ibraj ka qëlluar me thikë dy vajzat e tij E.I, dhe

Suedi, refugjati vret punonjësen e një qendre azilantësh

Një punonjëse e një qendre azilantësh ka ndërruar jetë, pasi nuk arriti t’i bëjë ballë plagëve të marra pas goditjeve me thikë nga një refugjat 15-vjeçar. Sipas BBC-së, arsyet e

Protesta sot te Pazari i Ri: Bashkia e Veliajt po na vret me asbest

Pas alarmit të dhënë nga aktivisti Dritan Laçi për rrezikun e eternitin që po copëtohet tek Pazari i Ri nga Bashkia e Tiranës, qytetarë të Tiranës kanë reaguar. Dritan Laçi,