Tag "vrava"

Shokon babai i Rihannas. Për pak sa nuk vrava Chris Brown-in

Bëhet fjalë për ngjarjen famëkeqe të vitit 2009 kur Rihanna përfundoi në spital pasi i dashuri i saj i atëherëshëm, këngëtari i muzikës RnB Chris Brown, ia rimodeloi fytyrën si

Vrasja në Lushnje, Meçani: E vrava për vetëmbrojtje

Ilir Llozi jo vetëm që mund të më përdhunonte, por edhe mund të më vriste, ndaj dhe në këto kushte unë jam vetëmbrojtur. Kështu ka deklaruar para trupit gjykues Daniela

I riu shkodran: E vrava krushkun se më ofendoi

Jam penduar për atë që ndodhi. Nuk arrij të gjykoj se si e bëra një veprim të tillë”. Kështu ka pohuar 29-vjeçari Ermir Gjergji, ndërsa është marrë në pyetje nga

Spiunia e Penianit: Si i vrava 115 njerëz

Spiunia më e famshme e Koresë së Veriut, e cila vendosi një bombë në një avion, duke i marrë jetën 115 udhëtarëve, foli në një intervistë të rrallë për një