Tag "vrasjet ne selite"

Vrasjet në Selitë, Babai i viktimës: Djalin ma vranë në vend tjetër, jo në vilë

Djali im u vra në vend tjetër dhe pastaj është future në shtëpinë e Flamur Ymerit. Kështu shprehet Gëzim Shaba, babai i 25 vjeçarit Ervin Shaba që mbeti i vrarë