Tag "vrasesin"

Detajet/ Biznesmeni u ekzekutua me 15 plumba. Viktima e njihte autorin

Policia e Durrësit, ka zbardhur detaje të reja. 39-vjeçar, baba i 3 vajzave është ekzekutuar me automatik rreth orës 15:00 në Durrës. Vrasja ka ndodhur në zonën e Plazhit, në

ADN-ja hollandeze konfirmon Doçi si vrasësin e vëllezërve Sulku

Dy prokurorë holandëz, një vitë më parë kanë mbëritur në Tiranë, për të marrë ADN-në e Markeljan Doçit të arrestuar në Tiranë për vrasjen e Besnik Sulkut, por njëherësh i

Shkëlzen Berisha: Pse Tahiri dhe Didi e lanë të lirë “vrasësin” pasi u rrëfye ?

Djali i ish-kryeministrit shqiptar, Shkëlzen Berisha ka reaguar pas deklaratave të Ministrit të Brendshëm Saimir Tahiri mbi akuzat e deputetit Tom Doshi. Shkëlzen Berisha e quan të çuditshme faktin që