Tag "vrajse"

Vrasja barbare në Palasë mund të ishte shmangur, i sëmuri nuk u izolua

Ngjarja makabre e Palasës, ku i sëmuri mendor Jorgo Zani masakroi një minoren 12-vjeçar, mund të ishte shmangur nëse institucioni që ka diagnostikuar autorin do të kishte zbatuar legjisalcionin në

Krim pasioni, mbyt të dashurën 29-vjecare me litar, vetëvritet i moshuari. Ja letra

Vret të dashurën dhe më pas vetëvritet. Kjo është ngjarja e rëndë që ndodhi sot mes dy qyteteve, Kavajë e Lushnje. Policia ben te ditur se 65-vjeçari Sokrat Shani nga

Detajet/ 55 vjeçari u vra sepse i pikonte tavani

Policia e Tiranës ka zbardhur detaje të reja në lidhje me vrasjen e djeshme ku një 55 vjeçar gjeti vdekje pasi u ther me thikë. Luan Koprencka, 55 vjeçari që

Ja pse e mbyti biznesmeni gruan e tij në tualetin e mobilerisë

Policia e Shkodres ka zbuluar detaje të reja në lidhje me vrasjen e djeshme ku Suela Sula u gjet e vdekur në tualetin e biznesit të saj. Sipas burimeve brenda

Një vrasje e shëmtuar shtetërore nga çunat e krimit në stadiumin e Vlorës (Video)

Nga Sali Berisha Te dashur miq, nje tifoz, Mikel Selmani, qe kishte shkuar per te ndjekur ndeshjen e Flamurtarit me Kukesin, perplaset per vdekje ne beton ne shkallet e stadiumit

Ja si e arrestoi marshalli amerikan ish-punonjësin e SHIK-ut qe vrau nënë e bijë

Kevin Connolly është Marshalli amerikan që i kishte vënë detyrë vetes për të kapur të arratisurit në Uashington. Nga të gjitha arrestimet që Connolly ka bërë në karrierën e tij

Vrasja në Durres/ Britania heton Brashën për trafiqe droge dhe njerëzish

Autoritetet britanike po e mbanin nën vëzhgim Xhevahir Brashën, 42-vjeçarin, i cili u vra me tetë plumba pranë banesës së tij në Fllakë të Durrësit mbrëmjen e 10 shkurtit. Madje,

Banda e policëve: Do vazhdojmë të vrasim kriminelët

“Do vazhdojmë të vrasim kriminelët” Kështu janë shprehur banda e policëve që ekzekutuan një kriminel droge. Duket se banda që vishet me uniforma të policisë i ka shpallur luftë krimit.

E mbijetuara e Thumanës: M’i hodhën para këmbëve djalin dhe burrin e vrarë

E mbijetuara e vetme e ngjarjes tronditëse në Thumanë Luçie Ceku ka rrëfyer tragjedinë që ndodhi në familjen e saj dhe momentet e vrasjes. “M’i vranë para syve djalin dhe