Tag "vouge"

Rihanna vazhdon të tregojë shumë

Ajo ka një trup të mrekullueshëm dhe Rihanna nuk ndjen aspak turp që ta tregojë atë. Këngëtarja nga Barbadosi, për botimin e muajit Maj të revistës Vogue Brazil ka zgjedhur

SJP: Nuk kam kohë të merrem me “Vouge”

Në serialin e famshëm “Sex and the city”, Sarah Jessica Parker, luante rolin e një shkrimtareje që në njërin prej episodeve u shfaq në kopertinën e revistës së famshme “Vouge”.