Tag "votoi"

Berisha uron PDK-në: Në këto zgjedhje fitoi Kosova dhe qytetarët

Kosova votoi me qytetari, dinjitet dhe në përputhje me standardet ndërkombëtare. Kështu i ka cilësuar këto zgjedhje, ish kryeministri i vendit, Sali Berisha. Me anë të një mesazhi në rrjetin

Shqipëria votoi komunistët, Europa nacionalistët

Nga Reldar DEDAJ Ky termet i fortë politik që ngërtheu Europën, me siguri, duhet të jetë ndjerë në Shqipëri! Në mënyrë të vetëdijshme shqiptarët po përzgjedhin me vetveten ato pika