Tag "voskopoja"

Moti i keq, Voskopoja dhe Dardha pa drita, fshatrat e Gramshit të izoluara

Moti i keq dhe reshjet e dëborës vijojnë të shfaqin mjaft problem për shumë zona të vendit. Sipas informacioneve mësohet se ngrica dhe akulli kanë përfshirë të gjithë juglindjen, ndërsa