Tag "voltana"

Ministri i Metës dënon me gjobë Voltana Ademin

Kryebashkiakja e djathtë Voltana Ademi vazhdon të jetë pre e sulmeve jo vetëm nga Edi Rama por dhe nga Inspektorati i Mjedisit, që i ka vendosur një tjetër gjobë. Ky

Ka ndonjë zhvillim? Shih mes kujt qëndron Voltana Ademi (Foto)

Ndërkohë që kazani i politikës po zien dhe kanë plasur debate të shumta, kryebashkiakja e Shkodres shfaqen në publik në krah të të majtëve. Fotoja që shikoni është bërë gjatë

“I am Voltana”, risia teknologjike e fushatës së Voltana Ademit në Shkodër

Fushata elektorale e kandidates së Partisë Demokratike për Bashkinë e Shkodrës, Voltana Ademi sjell një risi në fushen e teknologjisë dhe komunikimit me qytetetarët. “I am Voltana” është aplikacioni i

Keti Bazhdari arrogante, nuk pranon pyetjet nga të rinjtë

Dy kandidatët rivale për bashkinë e Shkodrës kanë shpalosur para të rinjve programet e tyre. Në një takim me të rinjtë kanë qenë të pranishme të dyja kandidatët e të

Basha në Shkodër, prezanton Voltana Ademin: T’i themi jo mashtrimit

Kryetari i Partise Demokratike Lulzim Basha ka qene sot ne Shkoder ku ka prezantuar kandidaten per kryetare bashkie per kete qytet, Voltana Ademin. Nga Shkodra, Basha eshte shprehur se qeveria

Deputetja e PD në Shkodër: Policia po mbjell terror

Deputetja e Partisë Demokrtaike në Shkodër ka akuzuar policinë  se po mbjell terror tek qytetarët. Deputetja e Shkodrës Voltana Ademi e ka cilësuar arrestimin e biznesmentit Shkëlzen Bekteshi nga ana